Månbord gustavianskt stil

Månbord gustavianskt stil
Månbord gustavianskt stil
Månbord gustavianskt stil
Månbord gustavianskt stil
Månbord gustavianskt stil
Månbord gustavianskt stil
Månbord gustavianskt stil
Månbord gustavianskt stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÅNBORD, omkring 1900-talets början, gustaviansk stil, dekor av pärlstav samt fleuroner, bemålad, höjd ca 77, djup 47 cm, diameter ca 97 cm

Senare bemålning, bruksslitage

894342

2021-03-23