Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
ADOLF BAUMGARTNER (1893-1939): Kvinnor vid kusten, signerad A. Baumgartner Junior, olja på duk uppsatt på pannå, 82x50 cm
Större lagning
894346
2021-03-23