Otto Poertzel byst

Otto Poertzel byst
Otto Poertzel byst
Otto Poertzel byst
Otto Poertzel byst
Otto Poertzel byst
Otto Poertzel byst
Otto Poertzel byst
Otto Poertzel byst
Otto Poertzel byst
Otto Poertzel byst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTO POERTZEL, Otto (Tyskland,1876-1963): Byst av ung kvinna , signerad .Prof. O Poertzel, alabaster på stensockel, totalhöjd 18 cm

Mindre repor

894347

2021-03-23