Ole Lynggaard lås collier örhängen
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLE LYNGGAARD, kulformat lås, 18 k guld, vikt ca 2,9 g, collier, 2 st., matterade stenkulor samt grå pärlimitaioner ca 10 resp. 12 mm, avslut med dobbar, örhängen, 1 par, matterade stenkulor med 18 k guldmontering, originaletui medföljer
Etui med skador och slitage och låsknäppen saknas
894369
2021-03-23