Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SEGELBÅTSMODELL, 1900-talets andra hälft, bomullssegel, med ställning, total höjd ca 86, längd 67 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
894372
2021-03-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner