Stolar Svenska modellen

Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sk Svenska modellen, bronbetsat trä, skuren dekor, stoppad sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Brukslitage, smärre märken, klädsel m fläckar

894374

2021-03-23