Acke Åslund tuschteckningar

Acke Åslund tuschteckningar
Acke Åslund tuschteckningar
Acke Åslund tuschteckningar
Acke Åslund tuschteckningar
Acke Åslund tuschteckningar
Acke Åslund tuschteckningar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958), teckningar, 3 st, tusch, signerade samt daterade -14,17,19, ca 13x8 cm

894377

2021-03-31