Carl Malmsten "Farmor"

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, 1900-talets andra hälft, textilklädd, ben i bok, sittshöjd ca 41 cm.

Slitage, ställvis hårdare.

894380

2021-03-27