Carl Malmsten "Farmor"
2021-03-27
894380
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, 1900-talets andra hälft, textilklädd, ben i bok, sittshöjd ca 41 cm.
Slitage, ställvis hårdare.