Ulf Lundell färglitografi

Ulf Lundell färglitografi
Ulf Lundell färglitografi
Ulf Lundell färglitografi
Ulf Lundell färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ULF LUNDELL. " Young Elvis ", färglitografi, signerad och daterad -92 samt numrerad 97/100, bildmått ca 130,5 x 93,5 cm

Ej examinerad ur ram

894391

2021-03-28