Edition Luxe Omega Constellation Armbandsur
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, Constellation, armbandsur, 1960-tal,manuellt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, krona med Omega, senare fixoflex länk i doublé ej original, ref nr. 168.015, diam ca 34 mm, etui i original medföljer
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
894414
2021-03-28