Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, bronserad, dekor i pastellage, rikt skuren, fasettslipat glas, ca 150x71 cm

Lagningar, slitage

894421

2021-03-26