Max Book litografi

Max Book litografi
Max Book litografi
Max Book litografi
Max Book litografi
Max Book litografi
Max Book litografi
Max Book litografi
Max Book litografi
Max Book litografi
Max Book litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX MIAKEL BOOK (född 1953): Figurkomposition, signerad och daterad Max Book -2014, 68/90, litografi, bladmått ca 48x35,5 cm, medföljande bok

894428

2021-03-23