Carl Magnus, akryl på duk

Carl Magnus, akryl på duk
Carl Magnus, akryl på duk
Carl Magnus, akryl på duk
Carl Magnus, akryl på duk
Carl Magnus, akryl på duk
Carl Magnus, akryl på duk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MAGNUS (f. 1943) komposition, monogramsignerad samt daterad CM -73 samt a tergo, akryl på duk uppfodrad på pannå, ca 21x15 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

894433

2021-03-27