Björn Wessman litografi

Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Landskap, signerad Björn Wessman, 184/200, färglitografi, bladmått ca 32x40 cm

Uppklistrad på papper

894435

2021-03-23