Pall Ingvar Hildingsson
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PALL, Ingvar Hildingsson, massiv björk, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Kalmar läns slöjdare, signerad IH samt etikett IH Slöjd Rugstorp Rockneby, höjd ca 35,5, sitsens diameter ca 27 cm
894441
2021-03-24