Pall Ingvar Hildingsson

Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson

Klubbat för:

5 800 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

PALL, Ingvar Hildingsson, massiv björk, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Kalmar läns slöjdare, signerad IH samt etikett IH Slöjd Rugstorp Rockneby, höjd ca 35,5, sitsens diameter ca 27 cm

Zustandsbeschreibung

894441

2021-03-24