Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLBORD, 1800-talets senare del, nyrokoko, bronserad, dekor delvis i pastellage, bemålad träskiva i marmorimitation, höjd 80, 107x49 cm
Skador, bättringar, senare skiva
894454
2021-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här