Konsolbord nyrokoko

Konsolbord  nyrokoko
Konsolbord  nyrokoko
Konsolbord  nyrokoko
Konsolbord  nyrokoko
Konsolbord  nyrokoko
Konsolbord  nyrokoko
Konsolbord  nyrokoko
Konsolbord  nyrokoko
Konsolbord  nyrokoko
Konsolbord  nyrokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets senare del, nyrokoko, bronserad, dekor delvis i pastellage, bemålad träskiva i marmorimitation, höjd 80, 107x49 cm

Skador, bättringar, senare skiva

894454

2021-03-23