KG Nilson serigrafi

KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): komposition , signerad och daterad KG Nilson 1974, numrerad 68/110, dagermått 31/150, färgserigrafi, ca 65x51 cm

Ingår i temaauktionen Lars Lundins samling

Lös blad med passepartout

894458

2021-03-27