Robert Jacobsen färglitografi
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROBERT JACOBSEN (1912-1993): abstrakt komposition, signerad samt daterad 1960, numrerad 18/85, litografi, dagermått 58x44 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Löst blad med passepartout
894464
2021-03-27