Robert Jacobsen färglitografi

Robert Jacobsen färglitografi
Robert Jacobsen färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROBERT JACOBSEN (1912-1993): abstrakt komposition, signerad samt daterad 1960, numrerad 18/85, litografi, dagermått 58x44 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

894464

2021-03-27