Hans Agne Jacobson, taklampa
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS AGNE JACOBSSON, taklampa T 376/3, för tre ljuspunkter, mässing, bruntonad glasmassa, etikettmärkt Markaryd Sverige, diameter ca 50, höjd ca 28 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, små nagg och sprickor kan förekomma, mässing med bristning
894469
2021-03-28