Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, Frankrike, bemålade och förgyllda, sitthöjd 45 cm
Orangrepp, skador och lagningar
894479
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här