Karmstolar 1700-tal Louise XV

Karmstolar 1700-tal Louise XV
Karmstolar 1700-tal Louise XV
Karmstolar 1700-tal Louise XV
Karmstolar 1700-tal Louise XV
Karmstolar 1700-tal Louise XV
Karmstolar 1700-tal Louise XV
Karmstolar 1700-tal Louise XV
Karmstolar 1700-tal Louise XV
Karmstolar 1700-tal Louise XV
Karmstolar 1700-tal Louise XV

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, Frankrike, bemålade och förgyllda, sitthöjd 45 cm

Orangrepp, skador och lagningar

894479

2021-03-26