Hans Agne Jacobsson, taklampa

Hans Agne Jacobsson, taklampa
Hans Agne Jacobsson, taklampa
Hans Agne Jacobsson, taklampa
Hans Agne Jacobsson, taklampa
Hans Agne Jacobsson, taklampa
Hans Agne Jacobsson, taklampa
Hans Agne Jacobsson, taklampa
Hans Agne Jacobsson, taklampa

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS AGNE JACOBSSON, taklampa T 376/3, för tre ljuspunkter, mässing, bruntonad glasmassa, etikettmärkt Markaryd Sverige, diameter ca 50, höjd ca 28 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, små nagg och sprickor kan förekomma, mässing med bristning

894481

2021-03-30