MAURICE MOBERG

MAURICE MOBERG
MAURICE MOBERG
MAURICE MOBERG
MAURICE MOBERG
MAURICE MOBERG
MAURICE MOBERG

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAURICE MOBERG (1923-2014): stilleben med flaskor och krus, signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 62x54 cm

Dukskada med lagning a tergo

894488

2021-03-28