Hans Agne Jacobsson, taklampa
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS AGNE JACOBSSON, taklampa T 376/3, för tre ljuspunkter, mässing, bruntonad glasmassa, Markaryd, diameter ca 50, höjd ca 28 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, små nagg och sprickor kan förekomma
894496
2021-04-05