Gucci Armbandsur
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUCCI, armbandsur, quartzverk, doublé, mineralglas, krona med monogram, senare präglad läderrem, förgylld sölja i original, ref nr. 4200M, serie nr. T053845, diam ca 24x25 mm (32)
Bruksslitage. Utgånget batteri. SAV garanterar ej funktionen.
894501
2021-03-27