Gucci Armbandsur

Gucci Armbandsur
Gucci Armbandsur
Gucci Armbandsur
Gucci Armbandsur
Gucci Armbandsur
Gucci Armbandsur
Gucci Armbandsur
Gucci Armbandsur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUCCI, armbandsur, quartzverk, doublé, mineralglas, krona med monogram, senare präglad läderrem, förgylld sölja i original, ref nr. 4200M, serie nr. T053845, diam ca 24x25 mm (32)

Bruksslitage. Utgånget batteri. SAV garanterar ej funktionen.

894501

2021-03-27