Raymond Weil Parsifal Armbandsur 1990-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAYMOND WEIL, Parsifal, armbandsur, 1990-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, halvstel länk med fjärilsformat viklås i original, ref nr. 9790, serie nr. A562299, diam ca 22x26 mm

Fint bruksskick. Krona saknar sten. Utgånget batteri. SAV garanterar ej funktionen.

894502

2021-03-27