Olav Christopher Jensen, akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JENSEN, Olav Christopher (Norge född 1954) akvarell, signerad och daterad 5 feb. 1989, a tergo med etikett från Anders Tornberg Gallery, Lund, 19x15 cm, oramad

894508

2021-04-18