Pablo Picasso, färglitografi

Pablo Picasso, färglitografi
Pablo Picasso, färglitografi
Pablo Picasso, färglitografi
Pablo Picasso, färglitografi
Pablo Picasso, färglitografi
Pablo Picasso, färglitografi
Pablo Picasso, färglitografi
Pablo Picasso, färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), Figur och kvinnlig akt, osignerad och onumrerad, den numrerade och signerade upplagan utförd 1954 i 75 exemplar, färglitografi 26 x 35 cm, oramad

894515

2021-04-18