Joan Miro, pochoir

Joan Miro, pochoir
Joan Miro, pochoir
Joan Miro, pochoir
Joan Miro, pochoir
Joan Miro, pochoir
Joan Miro, pochoir
Joan Miro, pochoir
Joan Miro, pochoir

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983), Personnage, ur serien "Miro-Cartones", signerad i trycket och onumrerad, pochoir, 22x31 cm, oramad

894516

2021-04-18