Ulla-Britt Hede oljemålnin

Ulla-Britt Hede oljemålnin
Ulla-Britt Hede oljemålnin
Ulla-Britt Hede oljemålnin
Ulla-Britt Hede oljemålnin
Ulla-Britt Hede oljemålnin
Ulla-Britt Hede oljemålnin

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULLA -BRITT HEDE (född 1946): Komposition, signerad U Hede, olja på duk, ca 92x152 cm

894519

2021-03-23