Göthe Nyman-Egbert, blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Bordell, 1920-tal, monogramsignerad NE, blandteknik, 27x33 cm, oramad

894520

2021-04-18