Bo Hultén Färglitografi Husexteriör
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BO HULTÉN, kompositioner, 3 st, signerade samt daterade 70, 74, 75, numrerade 116/260, 88/90, 66/110, dagermått, ca 34x46, 25x41, 37x48 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Lösa blad med passepartout
894521
2021-03-27