Bo Hultén Färglitografi Husexteriör

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO HULTÉN, kompositioner, 3 st, signerade samt daterade 70, 74, 75, numrerade 116/260, 88/90, 66/110, dagermått, ca 34x46, 25x41, 37x48 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Lösa blad med passepartout

894521

2021-03-27