Niki Cervin, akrylmålning

Niki Cervin, akrylmålning
Niki Cervin, akrylmålning
Niki Cervin, akrylmålning
Niki Cervin, akrylmålning
Niki Cervin, akrylmålning
Niki Cervin, akrylmålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NIKI CERVIN (född 1985): Utan titel, a tergo signerad och daterad 2015, akryl på duk, 120x110 cm

894534

2021-03-25