Skänk/Bokhylla

Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla
Skänk/Bokhylla

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK/BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, rutig intarsiadekor, skåp på vardera sida med lådor, höjd ca 130, 130x40 cm

Bruksslitage, mindre repor, nyckel finns

894550

2021-03-23