Börge Mogensen stolar Öresund

Börge Mogensen stolar Öresund
Börge Mogensen stolar Öresund
Börge Mogensen stolar Öresund
Börge Mogensen stolar Öresund
Börge Mogensen stolar Öresund
Börge Mogensen stolar Öresund
Börge Mogensen stolar Öresund
Börge Mogensen stolar Öresund

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets andra hälft, ek, brännmärkta, sitthöjd 44 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

894556

2021-03-23