Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets andra hälft, ek, brännmärkta, sitthöjd 44 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
894556
2021-03-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner