Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

KISTA, 1700-tal, ek, polykromt bemålad, märkt AJS 1772, beslag i metall, höjd 62, 143x66 cm

Saknar nyckel, slitage, sprickor

894558

2021-03-24