Klubbat för:
600 SEK
2 000 SEK
KISTA, 1700-tal, ek, polykromt bemålad, märkt AJS 1772, beslag i metall, höjd 62, 143x66 cm
Saknar nyckel, slitage, sprickor
894558
2021-03-24