Solfjäder och cigarettmunstycke

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLFJÄDER, 1800-tal, skaft i pärlmor samt CIGARETTMUNSTYCKE, bärnsten, i originaletui, längd 18 cm

mindre slitage

894562

2021-04-18