Edition Vogue Gucci GG Ride Satchel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUCCI, GG Ride Satchel, svart läder, invändigt klädd med ljust bomullstyg, två invändiga öppna fack samt ficka med dragkedja, dekor med dubbelmonogram, guldfärgade detaljer, justerbar löstagbar axelrem, stämpelmärkt i godset, modell 269963, längd ca 34 cm, djup ca 10 cm, höjd ca 30 cm exkl handtag, dustbag medföljer

Bruksskick. Kanter med lättare slitage. Handtag med ställvis hårt slitage. Läder något torrt.

894567

2021-04-18