Stadsbild oljemålning

Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsbild, signerad William L -67, olja på duk, bildmått ca 60x73 cm

894572

2021-03-24