Sarreguemines fat

Sarreguemines fat
Sarreguemines fat
Sarreguemines fat
Sarreguemines fat
Sarreguemines fat
Sarreguemines fat
Sarreguemines fat
Sarreguemines fat
Sarreguemines fat
Sarreguemines fat
Sarreguemines fat
Sarreguemines fat

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SARREGUEMINES, fat, 15 st., flintgods, Frankrike, 1900-talets första hälft, lövformade, grön glasyr, längd ca 17-25 cm, 3 fat av annan tillverkare medföljer

Nagg

894581

2021-03-26