Olle Hjortzberg, akvarell

Olle Hjortzberg, akvarell
Olle Hjortzberg, akvarell
Olle Hjortzberg, akvarell
Olle Hjortzberg, akvarell
Olle Hjortzberg, akvarell
Olle Hjortzberg, akvarell

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Sydländskt landskap med figurer, signerad Olle Hjortzberg -57, akvarell, ca 22x30 cm

Ej examinerad ur ram

894582

2021-03-25