Edition Luxe Heuer Carrera Armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HEUER, Carrera, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål/ krom, plexiglas, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 64483, diam ca 35 mm
Urtavla med skador. Skadad och sliten boett. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
894599
2021-03-28