Edition Luxe Heuer Carrera Armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HEUER, Carrera, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål/ krom, plexiglas, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 64483, diam ca 35 mm

Urtavla med skador. Skadad och sliten boett. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

894599

2021-03-28