Edition Luxe Audemars Piguet Meridian Armbandsur

Klubbat för:

30 000 SEK

15 000 SEK

AUDEMARS PIGUET, Meridian, armbandsur, 1990-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, halvstel länk med fjärilsformat viklås i original, ref nr. C.35389, verk nr. 306958, diam ca 33.5 mm

Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

894603

2021-03-28