Erik höglund

Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND, tillskriven, vaser 2 dlr, glas med inneslutna luftbubblor, osignerade, numrerade undertill, höjd 22-24 cm

Bruksspår

894606

2021-03-31