Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, ca 1940-tal, 5-delat, fanerat i ek, glasade luckor, höjd ca 224, 85x35 cm

894609

2021-03-24