Allmoge tupp

Allmoge tupp
Allmoge tupp
Allmoge tupp
Allmoge tupp
Allmoge tupp
Allmoge tupp
Allmoge tupp
Allmoge tupp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

ALLMOGE TUPP, skuren i trä, originalbemålning kvar, signerad och daterad, Leksand 1950, höjd ca 24 cm,

Patina, bruksslitage, otydlig namn och datumsignatur.

894610

2021-03-31