Willem De Geer oljemålning

Willem De Geer oljemålning
Willem De Geer oljemålning
Willem De Geer oljemålning
Willem De Geer oljemålning
Willem De Geer oljemålning
Willem De Geer oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILLEM DE GEER (1927-84): Fiskeläge, otydligt signerad, olja på duk, ca 63x94 cm

Smärre märken

894616

2021-03-24